آموزش حسابداری بازار کار همراه با استخدام

تاریخ انتشار: 1402/04/17

آموزش حسابداری بازار کار همراه با استخدام

با آموزش حسابداری بازار کار توسط بسته جامع زونکن، نگران استخدام خود نباشید!

آموزش ببینید و استخدام شوید.

آموزش حسابداری بازار کار


با توجه به بازار کار فراوانی که حسابداری دارد، امروزه اکثر افراد در این رشته تحصیل می کنند و امیدوارند پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، بلافاصله استخدام شوند؛ اما آیا تمام دانش آموخته‌های دانشگاه صرف اینکه یک سری مباحث تیوری را در دانشگاه گذراندند، می توانند مواردی که کارفرماها از یک حسابدار خوب انتظار دارند، برآورده کنند؟

نقش حسابدار امروزه به طور چشمگیری گسترش یافت، یعنی از مباشر دارایی ها و تهیه کننده صورت های مالی به نقشی چالش برانگیزتر، یعنی فردی که در حوزه های مختلف مدیریتی درگیر است، گسترش یافت. لذا در پاسخ به نیازهای در حال تغییر محیط کسب و کار، کارفرمایان در حال حاضرعلاوه بر اینکه حسابدار آنها از نظر فنی صلاحیت دارند، به دنبال ویژگی های اضافی از فارغ التحصیلان نیز هستند. در همین راستا آموزش حسابداری بازار کار توانست کمک شایانی به افراد برای دستیابی سریع‌تر به این ویژگی‌ها داشته باشد.

حسابداری بازار کار

انتظارات کارفرما از یک حسابدار


برخی از ویژگی‌های عمومی که کارفرماها از حسابدار خود انتظار دارند عبارتند از:

 -  برخورداری از مهارت‌های کیفی مانند داشتن ارتباط موثرتر؛

-  برخورداری از مهارت‌های رهبری قوی؛

-  توانایی تفکر منطقی و انتقادی

- برخورداری از انگیزه قوی

- مهارت های نوآورانه

- استقلال فرد و توانایی انجام کار تحت فشار

در واقع بسیاری از کارفرمایان در استخدام حسابدار علاوه بر برخورداری فرد از مدرک دانشگاهی، سواد کامپیوتر و تجربه کاری مرتبط، انتظار دارند که فرد مورد نظر برای حسابداری ویژگی های دیگری که در بالا ذکر شد را دارا باشد. در آموزش حسابداری بازار کار این مهارت ها را در طول مسیر یادگیری آموزش می بینید.

 حسابداری بازار کار/ بهترین آموزش حسابداری


بهترین آموزشی که به شما تضمین می دهیم، آموزشی است که بعد از آن افراد پس از طی دوره وارد بازار کار شوند. یعنی آموزش حسابداری بازار کار که یکی از این آموزش‌های بینظیر در بسته زونکن برای شما توسط تیم حرفه‌ای حصین حاسب طراحی و آمده شد. در این آموزش‌ها بر اساس نیاز بازار کار سرفصل‌ها را می‌دهیم. بعد از آموزش های لازم مطمین باشید که در پایان اعتماد به نفس و مهارت لازم برای ورود به بازار کار را کسب می کنید و کارفرماها سریعتر به استخدام شما راغب می شوند.

آموزش حسابداری بازار کار

آموزش حسابداری بازار کار / یک سوال متداول


اگر فردی اطلاعاتی از حسابداری ندارد، می تواند با آموزش حسابداری بازار کار موفق به استخدام شود؟

در پاسخ به این افراد باید گفت: قطعا موفقیت در هر مقطعی نیاز به زمان و صبوری دارد و اگر فردی علاقه مند به اشتغال در حوزه‌های حسابداری باشد، حتی اگر اطلاعات زیادی از آن نداشته باشد ولی با تلاش خود و آموزش هایی که می‌دهیم؛ می‌تواند به اندازه افرادی که اطلاعات زیادی از حسابداری دارند یا حتی برتر از آن ها شود. فقط کافیست تصمیم قوی بگیرید و بخواهید که موفق شوید.

آموزش حسابداری بازار کار به همراه فیلم، جزوات و اسناد واقعی


در آموزش حسابداری بازار کار که توسط آموزشگاه حصین حاسب طراحی و تهیه شد، جامع ترین پکیج آموزشی که شما را به یک نتیجه مطلوب در حسابداری می رساند وجود دارد. این پکیج بر اساس اسناد و مدارک واقعی طراحی شد. پکیج آموزشی حسابداری زونکن شامل محتویات ارزشمندی از جمله سی دی های آموزشی است.

در یکی از سی دی های آموزشی دوره که شامل 4 فصل اصلی هست، این مباحث را می‌توانید ببینید:

زبان حسابداری


اگر از حسابداری اطلاعات خیلی کمی دارید یا صفر هستید از زبان حسابداری شروع می‌کنیم یعنی ماهیت حسابها که بتونید با این زبان حساب و کتابهای شرکتها رو ارایه بدهید.

کار با پروژه شرکت خدماتی


اگر زبان حسابداری رو بلدید، از این مرحله شروع می‌کنیم و یک شرکت خدماتی رو بصورت صفر تا صد از ثبت سند تا تراز آزمایشی، بستن حسابها و اظهارنامه ارزش افزوده و عملکرد پیش می‌بریم.

پروژه بهای تمام شده و کار با آن


در این فصل میخواهیم بهای تمام شده رو یاد بگیریم، پس یه پروژه و فایل گردش موجودی رو به شما می‌دهیم و با این پروژه بهای تمام شده و قیمت گذاری ها و وردود و خروج رو یاد می‌گیرید.

اظهارنامه و تهیه گزارشاتی مانند ارزش افزوده


در این فصل هم وقتشه که اظهارنامه بنویسید پس به شما یاد میدهیم که حسابها رو ببندید و اظهارنامه بنویسید و گزارشاتی از جمله ارزش افزوده و فصلی رو استخراج کنید.

در پایان


کمکتون میکنیم تا بر اساس پروژه‌هایی که کار کردید بتوانید رزومه خوبی بنویسید و تاییدیه سایت های کاریابی رو جهت ارایه پروژه های حسابداری دریافت کنید .

علاوه بر آموزش‌های منحصر به فرد آموزش حسابداری بازار کار در  بسته آموزشی حسابداری زونکن از مزایای این بسته می توان موارد زیر را نیز ذکر نمود:

- ارسال سریع در هر نقطه از ایران که باشید؛

- برخورداری از مدرک بین المللی؛

- پشتیبانی آنلاین و فوری.


مشاهده بسته آموزشی حسابداری زونکن


 حسابداری بازار کار

یکی دیگر از دوره های آموزش حسابداری بازار کار ما دوره حضوری کارورزی اصفهان وتهران هست. در این دوره مباحث زیر را یاد می‌گیرید:

  • زبان حسابداری؛

 

  • حسابداری شرکتهای خدماتی، بازرگانی، پیمانکاری و تولیدی؛

 

  • استخراج صورتهای مالی؛

 

  • محاسبه مالیات حقوق؛

 

  • محاسبه اجاره پروژه ها؛

 

  • استخراج گزارشات فصلی و اظهارنامه ارزش افزوده؛

 

  • استخراج بهای تمام شده تولید و فروش؛

 

  • مباحث گردش مواد و محصول؛

 

  • استخراج اظهارنامه عملکرد؛

 

  • محاسبات حقوق و دستمزد؛

 

  • مراحل رسیدگی به پرونده مالیاتی؛

 

  • مراحل دادرسی مالیاتی؛

 

  • برسی پروژه های دادرسی مالیاتی و پروژه رسیدگی به پرونده های مالیاتی؛

 

  • فن بیان و مذاکره جهت عقد قرارداد؛

 

  • برندسازی شخصی و معرفی حرفه ای؛

 

  • مباحثی از مشاور و وکیل مالیاتی؛

 

  • و ... .پشتیبان های ما در طی این دوره ها همراه و در کنار شما هستند و شما را تنها نمی گذارند.

 حسابداری بازار کار

جمع بندی


در پایان اگر بدون اطلاعات و توانایی به مصاحبه استخدامی بروید، محال است که بتوانید به آسانی کار بگیرید یا اینکه با حقوق خوب استخدام شوید. حتی اگر قرار باشد بصورت دور کاری کار انجام دهید، باید مهارت پیدا کنید تا با اعتماد به نفس و قدرت صحبت کنید و بتوانید پروژه‌های مختلفی را بگیرید. با اطلاعات محدود اگر شانس بیاورید و استخدام شوید به شما کمترین حقوق را پرداخت می‌کنند و همیشه هم منت کارفرما دست از سر شما برنمیدارد. پس با دوره آموزشی زونکن اطلاعات خود را گسترش دهید تا بتوانید در هر حوزه‌ای از حسابداری با قدرت مصاحبه کنید و کارهایی با درآمد خوب بگیرید.

بیشتر بخوانید


بسته حسابداری زونکنچگونه کارورزی کنیم


دانلود نسخه PDF مقاله

نظرات خود را ثبت نمایید