رکورد یک میلیاردی در صدور صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان / تقدیر از همکاران مالیاتی سراسر کشور/ استقرار باجه مالیاتی در دفاتر پیشخوان دولت

تاریخ انتشار: 1402/12/19

رکورد یک میلیاردی در صدور صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان / تقدیر از همکاران مالیاتی سراسر کشور/ استقرار باجه مالیاتی در دفاتر پیشخوان دولت

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، دکتر سید محمد هادی سبحانیان  روز شنبه نوزدهم اسفندماه در اجلاس سراسری مدیران امور مالیاتی که با حضور معاونین سازمان و مدیران امور مالیاتی سراسر کشور برگزار شد، ضمن تقدیر از مدیران و همکاران سراسر کشور به جهت انجام تعهدات بودجه ای و هم اصلاح فرآیند های مالیات ستانی گفت: امیدواریم بتوانیم با آسیب‌شناسی مسایل و رفع نقاط ضعف، تکالیف مالیاتی‌مان را سرعت ببخشیم.

وی در ادامه به تحقق 102 درصدی وصول درآمدهای مالیاتی در سال جاری اشاره کرد و گفت: در 11 ماهه سال جاری حدود 697 هزار میلیارد تومان مالیات وصول شده که حاکی از تحقق 102 درصدی وصول درآمدهای مالیاتی دارد.

دکتر سبحانیان از استقرار باجه مالیاتی در دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و گفت: در راستای تسهیل امور مالیاتی و راهنمایی صحیح مودیان، باجه مالیاتی در دفاتر پیشخوان دولت ایجاد خواهد شد.

وی از رکورد یک میلیاردی صدور صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان خبر داد و گفت: تعداد صورتحساب الکترونیکی ثبت شده در سامانه مودیان یک میلیارد و 250 میلیون است. از این تعداد، 679 میلیون صورتحساب توسط شرکت های معتمد و 571 میلیون صورتحساب توسط مودیان مالیاتی ارسال شده است.

دکتر سبحانیان در ادامه خاطرنشان کرد: در ایام نوروز، همکاران سازمان امور مالیاتی با حضور در ادارات مالیاتی، پاسخگوی مودیان مالیاتی خواهند بود.

دانلود نسخه PDF خبر

نظرات خود را ثبت نمایید